SKI AREÁL SVINEC
mimo provoz
Zobrazit na:

Pozděchov - lyžaři si přijdou na své

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Pozděchov. Areál se nachází v Beskydech.

V areálu můžete využít dvojici vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete řízečky či kofolu.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Městské muzeum Slavičín. Stojí za vidění.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko můžeme ohodnotit kladně. Areál dokáže splnit potřeby většiny průměrných lyžařů. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 74% prostě dát nemůžeme. Doufejme, že se tento areál bude v příštích letech i nadále zlepšovat a bude dělat lyžování v česku ještě lepší reklamu než dnes.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 13.8.
Deštivo
27°C
18°C
Pátek
14.8.2020
Deštivo
27°C
17°C
Sobota
15.8.2020
Skoro jasno
26°C
16°C
Neděle
16.8.2020
Polojasno
26°C
17°C