SKI AREÁL SVINEC
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Kvasejovice ostudu neudělal

Milujete snowboarding? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Kvasejovice! Areál se nachází na České Sibiři.

V areálu najdete čtveřici vleků a jedno lano. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete česnečku a gulášek.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Městské muzeum Sedlčany. Stojí za vidění.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Personál je poměrně vstřícný. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 65%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Jezdíte nebo jezdili jste rádi na hory, ale Váš zdravotní stav Vám nedovolí obout ani lyže, ani snowboard? Proč s tím něco neděláte, když si to přejete změnit? Postavíme Vás opět na nohy, teda na lyže nebo snownboard. Stačí dát na naše rady a zakoupit si doplněk stravy od PEMAMED.cz. Kloubní výživa je dostupná za atraktivní ceny a s garancí kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 26.6.
Deštivo
21°C
16°C
Neděle
27.6.2021
Skoro jasno
24°C
17°C
Pondělí
28.6.2021
Jasno
25°C
15°C
Úterý
29.6.2021
Skoro jasno
27°C
17°C