SKI AREÁL SVINEC
mimo provoz
Zobrazit na:

Trnava - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste středisko Trnava a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází daleko od ostatních areálů, je tak ideální volbou pro lidi, kteří bydlí v jeho blízkosti a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Ve středisku najdete jeden vlek a lano pro děti. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Úprava svahu probíhá denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete točené pivo nebo točené pivo.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Areál musíme ohodnotit lehce nadprůměrnou známkou. Objevili jsme zde jen minimum závažných nedostatků. Personál je velice ochotný. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 86% prostě dát nemůžeme. Doufáme, že v příštích sezónách zůstane areál přinejmenším stejně dobrý jako je dnes.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 13.8.
Deštivo
27°C
18°C
Pátek
14.8.2020
Deštivo
27°C
17°C
Sobota
15.8.2020
Skoro jasno
26°C
16°C
Neděle
16.8.2020
Polojasno
26°C
17°C