SKI AREÁL SVINEC
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski Karlova Studánka - velké zlepšení

Hledáte to pravé místo, kde byste si mohli užít zimní sporty naplno? Nevíte do kterého ski areálu vyrazit? Zkuste Ski areál Karlova Studánka a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku! Areál se nachází v Jeseníkách poblíž města Jeseník . Bohužel však není příliš vybavený. Každý si tak na své přijít nemusí.

V areálu se nachází jeden vlek. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 540m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Svah je upravován denně rolbou. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowbordisté si zde příliš nezablbnou, snowpark zde totiž nemají. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte smažák či bramboráčky.

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. V okolí se nachází Muzeum v Bruntále, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Personál je poměrně vstřícný. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 70%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 26.6.
Deštivo
21°C
16°C
Neděle
27.6.2021
Skoro jasno
24°C
17°C
Pondělí
28.6.2021
Jasno
25°C
15°C
Úterý
29.6.2021
Skoro jasno
27°C
17°C