SKI AREÁL SVINEC
mimo provoz
Zobrazit na:

Hlubočky - velké zlepšení

Máte rádi zimní sporty? Nemůžete najít vhodný areál? Zimní areál Hlubočky je pro vás to pravé. Areál se nachází v Jeseníkách a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Můžete využít trojici vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Svah je upravován denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Zaskákat si můžete ve snowparku. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Každý hladový krk jistě potěší kofolu či kofolu.

Pokud vám zbyde čas, můžete navštívit nějakou pozoruhodnost v okolí. V okolí se nachází Vlastivědné muzeum, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je spíše průměrný. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Pokulhává také ochota personálu. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 70%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Mrznou Vám uši? Nakupute si dámské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 13.8.
Deštivo
27°C
18°C
Pátek
14.8.2020
Deštivo
27°C
17°C
Sobota
15.8.2020
Skoro jasno
26°C
16°C
Neděle
16.8.2020
Polojasno
26°C
17°C