SKI AREÁL SVINEC
mimo provoz
Zobrazit na:

Kubova Huť - ideální pro rodiny s dětmi

Milujete snowboarding? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste středisko Kubova Huť a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází na Šumavě a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

Můžete využít trojici vleků. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Rolba vyjíždí na svah denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. V areálu se nachází snowpark. Lyžaři nejsou opatrní. Horská služba zde zasahuje téměř každý den. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Můžete si dát např. řízečky nebo párek v rohlíku. S lyžemi se nemusíte táhnout. K dopravě můžete využít skibus.

Ski areál má leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. Milovníci romantických zámků nesmí přijít o pohled na zasněžený Zámek Vimperk, který se nachází ve vzdálenosti 9km od areálu.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Pokulhává také ochota personálu. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 58%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Pokud rádi machrujete na lyžích bez helmy, tak bez čepice se v mrazech neobejdete. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 26.6.
Deštivo
21°C
16°C
Neděle
27.6.2021
Skoro jasno
24°C
17°C
Pondělí
28.6.2021
Jasno
25°C
15°C
Úterý
29.6.2021
Skoro jasno
27°C
17°C