SKI AREÁL SVINEC
mimo provoz
Zobrazit na:

Železná Ruda - Špičák - velké zlepšení

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Železná Ruda - Špičák. Areál se nachází na Šumavě a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Lyžaři do tohoto areálu táhne především sedačková lanovka. Dále se v areálu nachází 9 vleků a jedno lano. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Úprava svahu probíhá denně. Dětem, které na lyžích ještě nestály, pomůže s učením speciální vybavení tohoto areálu. Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Zaskákat si můžete ve snowparku. Úrazy se při zimních sportech občas stávají, horská služba naštěstí sídlí blízko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Vyzkoušet můžete smažený sýr a uzená cigára. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Muzeum drezín Čachrov. Stojí za vidění.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Personál je poměrně vstřícný. 67% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Bolí Vás často klouby a nabýváte dojmu, že jste již odepsaní? Proč s tím něco neděláte, když si to přejete změnit? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 26.6.
Deštivo
21°C
16°C
Neděle
27.6.2021
Skoro jasno
24°C
17°C
Pondělí
28.6.2021
Jasno
25°C
15°C
Úterý
29.6.2021
Skoro jasno
27°C
17°C