SKI AREÁL SVINEC
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Čenkovice

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Čenkovice. Areál se nachází v Orlických horách a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především sedačkovou lanovku. Dále můžete využít 6 vleků. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. Horská služba má svoji základnu přímo ve středisku. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Každý hladový krk jistě potěší hamburger nebo smažený sýr.

Středisko můžeme ohodnotit kladně. Pokud hledáte kvalitní areál, do tohoto střediska se určitě přijeďte podívat. Areál nic zásadního nechybí. 76% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

Čtěte také: Čenkovice - velké zlepšení

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 13.8.
Deštivo
27°C
18°C
Pátek
14.8.2020
Deštivo
27°C
17°C
Sobota
15.8.2020
Skoro jasno
26°C
16°C
Neděle
16.8.2020
Polojasno
26°C
17°C