SKI AREÁL SVINEC
mimo provoz
Zobrazit na:

Kubiška - lyžaři si přijdou na své

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste středisko Kubiška a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech.

Ve středisku najdete jeden vlek. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete smažený sýr a horkou čokoládu.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko můžeme ohodnotit kladně. Kvalita zázemí je nadstandartní. Nechceme být hodní příliš, ale 72% si areál určitě zaslouží. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

Jezdíte nebo jezdili jste rádi na hory, ale Váš zdravotní stav Vám nedovolí obout ani lyže, ani snowboard? Nevíte, jakou léčbu zvolit? PEMAMED je rakouská firma s několikaletou historií a tisíci zákazníky po celém světe, která na trh dodává vysoce kvalitní doplněk stravy. Kloubní výživa té nejvyšší kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 26.2.
Zataženo
6°C
1°C
Čtvrtek
27.2.2020
Polojasno
4°C
3°C
Pátek
28.2.2020
Sněhové přeháňky
3°C
-3°C
Sobota
29.2.2020
Zataženo
6°C
4°C