SKI AREÁL SVINEC
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Červená Voda

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Červená Voda! Areál se nachází v Orlických horách a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Lyžaři do tohoto areálu táhne především sedačková lanovka. Dále se v areálu nachází jeden vlek. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Rolba vyjíždí na svah denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnejte horkou čokoládu či zelňačku. Lyžaři mohou k dopravě využít skibus.

Jak tedy arál ohodnotit? Celkově se jedná nadprůměrné středisko. Objevili jsme zde jen minimum závažných nedostatků. 76% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál. Doufáme, že v příštích sezónách zůstane areál přinejmenším stejně dobrý jako je dnes.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 13.8.
Deštivo
27°C
18°C
Pátek
14.8.2020
Deštivo
27°C
17°C
Sobota
15.8.2020
Skoro jasno
26°C
16°C
Neděle
16.8.2020
Polojasno
26°C
17°C