SKI AREÁL SVINEC
mimo provoz
Zobrazit na:

Osvětimany - příjemně překvapil

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Osvětimany a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Chřibech a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Svah je upravován denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Vyzkoušet můžete párek v rohlíku nebo párek v rohlíku. Středisko sousedí s Stupava.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Chybí nám zde především koplexní služby. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 70% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Čtěte také: Zimní středisko Osvětimany

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 26.6.
Deštivo
21°C
16°C
Neděle
27.6.2021
Skoro jasno
24°C
17°C
Pondělí
28.6.2021
Jasno
25°C
15°C
Úterý
29.6.2021
Skoro jasno
27°C
17°C