SKI AREÁL SVINEC
mimo provoz
Zobrazit na:

Svoboda nad Úpou - ideální pro snowboardisty

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Svoboda nad Úpou a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Můžete využít trojici vleků. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Svah je upravován denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Horská služba má svoji základnu přímo ve středisku. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Každý hladový krk jistě potěší smažený sýr či smažák. Promrzlí lyžaři s povděkem uvítají možnost nechat se odvézt skibusem.

Areál je spíše průměrný. Areál má pár much. Areál by potřeboval několik větších investic. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 63%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Chcete, aby Vás na svahu nikdo nepřehlédl? S našimi barevnými čapkami to nehrozí! Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

Čtěte také: Areál Svoboda nad Úpou ostudu neudělal

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 26.6.
Deštivo
21°C
16°C
Neděle
27.6.2021
Skoro jasno
24°C
17°C
Pondělí
28.6.2021
Jasno
25°C
15°C
Úterý
29.6.2021
Skoro jasno
27°C
17°C