SKI AREÁL SVINEC
mimo provoz
Zobrazit na:

Petříkovice - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Petříkovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Můžete využít trojici vleků. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnat můžete párek v rohlíku nebo smažený sýr. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. Určitě navštivte Hospital Kuks, který se nachází pouze 24km daleko.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál má pár much. Chybí nám zde především koplexní služby. Lepší hodnocení než 67% si areál prostě nezaslouží.

Jezdíte nebo jezdili jste rádi na hory, ale Váš zdravotní stav Vám nedovolí obout ani lyže, ani snowboard? Vadí Vám to? Pomůžeme Vám! Pro správnou funkci Vaši kloubů je nejlepším řešením kloubní výživa od firmy PEMAMED.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 26.6.
Deštivo
21°C
16°C
Neděle
27.6.2021
Skoro jasno
24°C
17°C
Pondělí
28.6.2021
Jasno
25°C
15°C
Úterý
29.6.2021
Skoro jasno
27°C
17°C