SKI AREÁL SVINEC
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Svatý Petr - Špindlerův Mlýn

Lyžujete rádi? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Svatý Petr - Špindlerův Mlýn. Areál se nachází v Krkonoších a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především trojici sedačkových lanovek. Dále se v areálu nachází 5 vleků. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Každý hladový krk jistě potěší horkou čokoládu či smažák. S dopravou lyžařům pomáhá skibus. Pokud zde budete lyžovat delší dobu, je možné, že vás místní terén začne trochu nudit, to se dá vyřešit návštěvou sousedního střediska. Njebližší je Herlíkovice.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko můžeme ohodnotit kladně. Na své si zde přijdou i ti náročnější. Pouze personál by mohl být o něco málo vstřícnější. S klidným svědomím jsme se rozhodli ohodnotit areál na 76%. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Mrznou Vám uši? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 26.6.
Deštivo
21°C
16°C
Neděle
27.6.2021
Skoro jasno
24°C
17°C
Pondělí
28.6.2021
Jasno
25°C
15°C
Úterý
29.6.2021
Skoro jasno
27°C
17°C