SKI AREÁL SVINEC
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Horní Podluží se zajet určitě vyplatí

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Horní Podluží. Areál se nachází v Lužických horách a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Můžete využít trojici vleků a lano pro děti. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Svah je upravován 1x denně, někdy více. Pokud chcete naučit své ratolesti základní lyžařský postoj, přijde vám vybavení tohoto střediska vhod. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na lyžařském koberci. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Zaskákat si můžete ve snowparku. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Můžete si dát např. točené pivo a česnečku.

Jak tedy arál ohodnotit? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Je vidět, že provozovatel se snaží. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 73% - to je náš verdikt.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 26.2.
Déšť
6°C
1°C
Čtvrtek
27.2.2020
Polojasno
4°C
3°C
Pátek
28.2.2020
Polojasno
4°C
-2°C
Sobota
29.2.2020
Zataženo
4°C
5°C