SKI AREÁL SVINEC
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Zimní středisko Červená Voda

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Červená Voda!

Železná Ruda - Špičák - velké zlepšení

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Železná Ruda - Špičák.

Trnava - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste středisko Trnava a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Kvasejovice ostudu neudělal

Milujete snowboarding? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Kvasejovice!

Slatina - ideální pro nenáročné

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Slatina.

Kozí Pláň - ideální pro rodiny s dětmi

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste ski areál Kozí Pláň!

Informace o aktuálním stavu lyžařských středisek

Majitelé ski areálů už dokončují přípravné práce pro zahájení sezóny. Testují rolby. Testují systémy umělého zasněžování. Okurková sezóna pomale končí. Zima je tu co nevidět.

Ovaz Výprachtice - to pravé místo pro rekreaci

Lyžujete rádi? Přijeďte navštívit areál Ovaz Výprachtice a užijte si zimní radovánky naplno!

Než odjedete na hory...

Co dělat, aby se Vaše zimní dovolená nezměnila v průšvih? Hlavně nepodcenit přípravu. Murphyho zákon říká, že vše, co se pokazit může, se obvykle také pokazí. Chcete se těmto problémům vyvarovat? V tomto krátkém článku se pokusím shrnout ty nejběžnější problémy.

Česká lyžařská střediska si nevedou špatně

Zima přichází mílovými kroky. Lidé se začínají poohlížet po zimních dovolených. Vyrazíte raději do Česka nebo do zahraničí? Možností je hodně, ale i tady rozhodují především finance. Mají však zahraniční střediska nad těmi našemi opravdu navrch?

Držkov - žádná sláva

Máte rádi zimní sporty? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Držkov a užijte si zimní radovánky naplno!

Pozděchov - lyžaři si přijdou na své

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Pozděchov.

Do ski areálu Horní Podluží se zajet určitě vyplatí

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Horní Podluží.

Zimní středisko Svatý Petr - Špindlerův Mlýn

Lyžujete rádi? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Svatý Petr - Špindlerův Mlýn.

Sportovní oblečení na hory

Jedete po letech konečně zase na hory? Chcete se na stará kolena pořádně oháknout a netrhnout si ostudu? Nevíte, co nakoupit a neprohloupit? Důvěřujte českým výrobcům! Není výjimkou, že česká firma nabízí svým zákazníkům dokonce tříletou záruku na své zboží,

Petříkovice - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Petříkovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Svoboda nad Úpou - ideální pro snowboardisty

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Svoboda nad Úpou a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Osvětimany - příjemně překvapil

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Osvětimany a užijte si zimní radovánky naplno!

Ski areál Telnice

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Telnice!

Do ski areálu Mrákotín se zajet určitě vyplatí

Chcete se naučit na prkně a užít si dovolenou na zasněžené horské chatě? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste Mrákotín a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku!

Kubiška - lyžaři si přijdou na své

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste středisko Kubiška a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Čenkovice

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Čenkovice.

Kubova Huť - ideální pro rodiny s dětmi

Milujete snowboarding? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste středisko Kubova Huť a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Hlubočky - velké zlepšení

Máte rádi zimní sporty? Nemůžete najít vhodný areál? Zimní areál Hlubočky je pro vás to pravé.

Ski Karlova Studánka - velké zlepšení

Hledáte to pravé místo, kde byste si mohli užít zimní sporty naplno? Nevíte do kterého ski areálu vyrazit? Zkuste Karlova Studánka a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 22.9.
částečně oblačno
22°C
17°C
Sobota
23.9.2023
déšť
15°C
13°C
Neděle
24.9.2023
zataženo
16°C
11°C
Pondělí
25.9.2023
jasno
19°C
12°C